Wczytuję dane...

Linia profesjonalna

4

Profesjonalne ekologiczne środki czystości to produkty, które nie tylko wyręczą w większości prac domowych związanych z utrzymaniem higieny. Pomogą uchronić środowisko naturalne. Produkty tego typu mają coraz większą popularność. Osoby, które dbają o środowisko i chcą mieć pewność, że ich działania nie będą miały negatywnego wpływu na przyrodę. 

Ekologiczne środki czystości to idealny wybór dla każdego, kto chce dbać o swoje otoczenie. Formuły na bazie naturalnych składników to gwarancja czystości i nieskazitelnego blasku powierzchni. Szeroki wybór produktów marki Biopur zadowolą nawet najbardziej wymagającego pana lub panią domu. 

Profesjonalne środki do czyszczenia łazienki 

Profesjonalne środki do czyszczenia łazienki Biopur będą strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy jednym płynem chcą wyczyścić całe pomieszczenie. Bez trudu poradzą sobie z kurzem, osadami mineralnymi i zaciekami z mydła. Profesjonalne środki do czyszczenia łazienki, dzięki swojej ekologicznej formule są w pełni bezpieczne dla różnego rodzaju powierzchni. Nadają się do mycia stali nierdzewnej, płytek ceramicznych, tworzyw sztucznych i kamienia naturalnego. 

A jeśli porządki w łazience, to potrzebny będzie także płyn do mycia szyb i luster. Profesjonalny środek bezbłędnie usunie ślady z pasty do zębów, odciski palców czy kurzu. Co więcej, radzi sobie także z zaciekami po deszczu i zabrudzeniami po owadach. To czyni go totalnym must havem w każdym domu. 

Skoncentrowane płyny do mycia naczyń 

Wśród profesjonalnych środków czystości można znaleźć także płyny do mycia naczyń. Nie tylko te tradycyjne, ale także środki do używania w zmywarkach. Profesjonalne płyny do mycia naczyń szybko i bez trudu likwidują tłuste plamy i zabrudzenia. Świetnie radzą sobie także z przywartym jedzeniem na talerzach czy naczyniach żaroodpornych. Zmiękczają brud i pozostawiają powierzchnie nie tylko czyste, ale i doskonale nabłyszczone, i odświeżone. Dzięki swojej wydajności, płyny do mycia naczyń 5L sprawdzą się świetnie zarówno w domu, jak i w gastronomii. 

Uniwersalny środki czystości i płyny do mycia podłóg 

Szerokie spektrum działania uniwersalnych i profesjonalnych środków czystości sprawia, że są one nie do zastąpienia. Zmyją zabrudzenia nie tylko w kuchni, ale i w łazience czy sypialni. Do jakich powierzchni sprawdzą się najlepiej? Do tworzyw sztucznych, linoleum, PCW, płytek ceramicznych, szkliwionych, a także marmuru.  

Wszechstronne działanie wykazują także profesjonalne płyny do mycia podłóg. Produkty marki Biopur sprawdzą się doskonale do mycia posadzek akrylowych i żywicznych, podłóg z kamienia sztucznego i naturalnego, gresów, płytek ceramicznych, linoleum i kauczuku. Świetnie zmywają codziennego zabrudzenia, a co najważniejsze nie powodują zwiększenia śliskości umytej powierzchni. Są więc nie tylko skuteczne, ale i maksymalnie bezpieczne w użytkowaniu. Również ze względu na całkowitą biodegradowalność. 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów