Wczytuję dane...

Odzież ochronna przeciwdeszczowa

31

W naszej ofercie znajduje się odzież przeciwdeszczowa, która idealnie sprawdzi się przy niekorzystnych czynnikach atmosferycznych. 

Pracując w ciężkich warunkach atmosferycznych warto zadbać o skuteczną ochronę przed zimnem i deszczem. Materiał z jakiego została wykonana odzież zapewnia nieprzemakalność i odpowiednią izolację przed chłodem. 

 

Dokonując wyboru ubrania roboczego zwróćmy uwagę na skład materiałowy. Dobrej jakości odzież bhp wchłania wilgoć oraz zapewnia odpowiednią wentylację. Posiadamy odzież w wielu wariantach kolorystycznych, w wielu fasonach oraz rozmiarach. 

 

Proponowana przez nas odzież spełnia kryteria bezpieczeństwa i gwarantuje komfort pracy. Ubrania robocze odgrywają niezwykle ważną rolę ochronną i zabezpieczającą dla pracownika. Stosowanie odzieży roboczej czy odzieży ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej jest wymagane przez obowiązujące przepisy prawa pracy oraz normy BHP. Ubrania robocze powinny być odpowiednio dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy, dopasowane pod względem rozmiaru do ich użytkownika oraz aktualnej pory roku i temperatury otoczenia. 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Hit cenowy