Wczytuję dane...

Bezrękawniki robocze i kamizelki

36

W naszej ofercie znajdują się kamizelki i bezrękawniki robocze w wielu kolorach i wzorach. Ciepłe kamizelki ocieplane lub też bezrękawniki to doskonały wybór na chłodne i jesienne dni. 

W sprzedaży posiadamy kamizelki polarowe bawełniane i z dodatkiem poliestru. Różne gramatury materiału i różne grubości ociepliny sprawiają, że można doskonale dobrać odpowiedni model bezrękawnika do warunków panujących na zewnątrz. Kamizelki które mają zewnętrzną powłokę wykonaną w 100% z poliestru doskonale nadają się do pracy na zewnątrz w dni, kiedy występują opady deszczu lub śniegu. Oferowana przez nas ocieplana odzież posiada wiele kieszeni, które doskonale sprawdzają się podczas prac monterskich. Występują kamizelki zapinane na napy, guziki lub suwak. W zależności od potrzeb mogą Państwo zakupić u nas kamizelki posiadające różne udogodnienia takie, jak ochrona nerek w formie przedłużanego tyłu, elementy odblaskowe, odpinany kaptur, kontrastowe wstawki.

Proponowana przez nas odzież spełnia kryteria bezpieczeństwa i gwarantuje komfort pracy. Ubrania robocze odgrywają niezwykle ważną rolę ochronną i zabezpieczającą dla pracownika. Stosowanie odzieży roboczej czy odzieży ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej jest wymagane przez obowiązujące przepisy prawa pracy oraz normy BHP.  Oferujemy zarówno artykuły dostosowane do użycia latem, jak i zimą.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Hit cenowy