Wczytuję dane...

Koszulki robocze - Koszulki ochronne

32

W naszej ofercie znajdują się koszulki robocze. Doskonale sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz pod ubrania robocze, mają zastosowanie w większości branż dostępnych na rynku.

Warto pamiętać, że odzież robocza powinna być nie tylko wygodna, ale także przewiewna. Dokonując wyboru ubrania roboczego zwróćmy uwagę na skład materiałowy. Dobrej jakości odzież BHP wchłania wilgoć oraz zapewnia odpowiednią wentylację. Unikajmy obcisłych i zbyt dopasowanych ubrań roboczych, o wiele bardziej w tym przypadku sprawdzi się odzież w nieco większym rozmiarze.

 

Proponowana przez nas odzież spełnia kryteria bezpieczeństwa i gwarantuje komfort pracy.

 

Oferujemy koszulki damskie i męskie, wykonane z najwyższej jakości bawełny, oddychające, zapewniające komfort podczas noszenia.

Występują w wielu kolorach oraz rozmiarach, dlatego z pewnością każdy znajdzie koszulkę odpowiednią dla siebie. W naszej ofercie znajdują się koszulki typu t-shirt jak również koszulki polo. Nie kurczą się oraz nie wyciągają po praniu. Nadają się  do oznakowania nadrukami reklamowymi w celu identyfikacji firmy lub zakładu.

 

Ubrania robocze odgrywają niezwykle ważną rolę ochronną i zabezpieczającą dla pracownika. Stosowanie odzieży roboczej czy odzieży ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej jest wymagane przez obowiązujące przepisy prawa pracy oraz normy BHP. Ubrania robocze powinny być odpowiednio dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy, dopasowane pod względem rozmiaru do ich użytkownika oraz aktualnej pory roku i temperatury otoczenia. Oferujemy zarówno artykuły dostosowane do użycia latem, jak i zimą.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Hit cenowy