Wczytuję dane...

Kurtki ochronne BHP odblaskowe, przeciwdeszczowe, ocieplane

90

W naszej ofercie znajdują się kurtki przeciwdeszczowe, kurtki robocze ocieplane, kurtki z odpinaną podpinką i kurtki z pasami odblaskowymi.

Materiał zapewnia izolację termiczną, jest odporny na uszkodzenia oraz niekorzystne czynniki atmosferyczne. Pracując w ciężkich warunkach atmosferycznych warto zadbać o skuteczną ochronę przed zimnem.

Oferta tego rodzaju odzieży jest niezwykle szeroka a wybór odpowiedniej kurtki nie jest łatwym zadaniem. Dbamy o to aby oferta kurtek roboczych była ciągle uzupełniana i uaktualniana. Posiadamy zarówno kurtki zimowe jak również takie , które zapewnią ochronę w chłodniejsze letnie dni.

Posiadamy wiele ciekawych fasonów, dostępnych w szerokiej gamie rozmiarów. Większość modeli posiada kaptur z możliwością odpięcia oraz praktyczne kieszenie. 

Dokonując wyboru ubrania roboczego zwróćmy uwagę na skład materiałowy. Dobrej jakości odzież bhp wchłania wilgoć oraz zapewnia odpowiednią wentylację. Unikajmy obcisłych i zbyt dopasowanych ubrań roboczych, o wiele bardziej w tym przypadku sprawdzi się odzież w nieco większym rozmiarze. Proponowana przez nas odzież spełnia kryteria bezpieczeństwa i gwarantuje komfort pracy.

Kurtki robocze powinny być odpowiednio dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy, dopasowane pod względem rozmiaru do ich użytkownika oraz aktualnej pory roku i temperatury otoczenia.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Hit cenowy