Wczytuję dane...

Mopy sznurkowe, mopy paskowe

5

Oferujemy szeroki wybór mopów sznurkowych, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Dzięki innowacyjnej technologii oferowane produkty posiadają znacznie dłuższą żywotność. Mop sznurkowy bawełniany sprawdzi się przy codziennych porządkach w domu, pracy, jak i w miejscach publicznych. 

Mop paskowy z mikrofibry czy mop płaski?

Dla wielu osób mop sznurkowy oraz mop płaski różnią się jedynie wyglądem. Nic bardziej mylnego. Każdy z nich sprawdzi się w innych warunkach, a odpowiednie dobranie mopa ułatwi sprzątanie. Mop sznurkowy bawełniany, dzięki swojej budowie, sprawdzi się o wiele lepiej na nierówniej powierzchni. Dzięki dużej liczbie pasków mop dostanie się w każdą szczelinę. Z kolei mop płaski znacznie szybciej umyje na przykład panele czy płytki. Mop paskowy z mikrofibry również o wiele lepiej wchłania wodę oraz inne ciecze. Ta właściwość jest szczególnie przydatna przy sprzątaniu dużych powierzchni oraz przy szybkim wytarciu rozlanej substancji. Ostatnią zaletą, która daje przewagę mopa sznurkowego nad płaskim jest jego wytrzymałość. Mopy sznurkowe są o wiele wytrzymalsze ze względu na swoją budowę. Przydatne są przy intensywnym sprzątaniu.

Mop sznurkowy z mikrofibry a bawełniany

Dzisiejsze mopy są wykonane najczęściej z bawełny lub mikrofibry. Czy jest jednak jakaś różnica? Oczywiście, że tak. Wykorzystanie obu materiału jest narzucone przez właściwości, jakie oferują. Oba materiały bardzo dobrze wchłaniają płyny oraz są skuteczne przy usuwaniu zabrudzeń. Jednakże mopy paskowe z mikrofibry są skuteczniejsze od naturalnej bawełny. Mikrofibry znacznie lepiej wchłania płyny. Jest również o wiele wytrzymalsza, dzięki czemu starczy na dłużej.

Mopy sznurkowe bawełniane w naszej ofercie

W naszym sklepie posiadamy wiele mopów sznurkowych. Każdy charakteryzuje się idealną chłonnością oraz bardzo dużą wytrzymałością. Oferujemy również mopy sznurkowe o różnych mocowaniach, zarówno do kija, jak i do stelaża. Znajdą u nas Państwo również mopy o różnej grubości sznurków. Wszechstronny asortyment produktów sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą to, czego potrzebują.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów