Wczytuję dane...

Odplamiacze, wybielacze do tkanin

2

Obecnie na rynku znaleźć możemy bogaty wybór różnorodnych środków do prania, które z powodzeniem zastąpią tradycyjne proszki lub uzupełniają ich działanie. Do wyboru proponujemy nie tylko coraz bardziej popularne kapsułki do prania, płyny czy żele zmiękczające tkaniny, a również odplamiacze i wybielacze do tkanin.

Wybielacz do tkanin - zastosowania

Na szczególnie uciążliwe zabrudzenia (np. plamy po tłustych potrawach, burakach, truskawkach czy krwi) przyda się wybielacz do tkanin, który skutecznie rozpuszcza brud i pomaga pozbyć się go z włókien tkaniny, nie niszcząc przy tym materiału. Jeśli podczas prania zależy Tobie na ochronie ubrań i ich żywych kolorów – z pomocą przyjdą chusteczki wyłapujące kolor, które zapobiegają odbarwieniom. Jeśli natomiast lubicie Państwo dłużej cieszyć się intensywnym zapachem świeżo wypranych ubrań, zwykły proszek zamień na perełki zapachowe do prania, których aromatem można cieszyć się nawet do kilku dni.

Odplamiacz do tkanin - kiedy go stosować?

Odplamiacz do tkanin przyda się w przypadku, gdy potrzebne jest usuwanie uciążliwych zabrudzeń z ubrań w jasnych kolorach. Wybielacze do tkanin skutecznie działają także w przypadku, gdy konieczne jest pranie dywanów, mebli lub tapicerki.

Wybielacze do tkanin i odplamiacze do ubrań w naszej ofercie

Oferujemy profesjonalne i skutecznie środki do prania oraz wybielacze do tkanin. W naszej ofercie posiadamy odplamiacze do ubrań w płynie. Natomiast jeśli szukasz środka wybielającego do dywanów, bardzo skutecznym rozwiązaniem może okazać się wybielacz w sprayu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów