Wczytuję dane...

Proszki do prania

5

Proszki do prania Vizir, Clovin zarówno do kolorów, jak i prania białego. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne. Oferujemy małe, jak i duże opakowania oraz uniwersalne proszki do prania. Każdy z nich skutecznie usunie wszelakie zabrudzenia zarówno lekkie, jak i ciężkie plamy. Każde pranie sprawi, że odzież będzie świeża, a przyjemny zapach będzie utrzymywać się przez długi czas.

Jak wybrać dobry proszek do prania?

Dobry proszek do prania to nie tylko taki, który usuwa plamy. Wybór dobrego proszku do prania kolorów może nie być takie proste, na jakie się wydaje. Wysoka cena nie zawsze równa się lepszej jakości. Na co więc warto zwrócić uwagę przy zakupie? Najlepiej zacząć od składu. Proszki do prania kolorów i białego posiada różny skład chemiczny. Warto jednak przyjrzeć się i wybrać ten, który zawiera najmniejszą liczbę składników. W większości przypadków mała lista składników jest skuteczniejsza. Zmniejsza to również szansę na wystąpienie reakcji alergicznych. Warto więc unikać proszków do prania, których skład zawiera na przykład fosforany. 

O czym należy pamiętać przy korzystaniu z proszku do prania?

Mimo że dla większości osób czynność prania jest banalna, warto pamiętać o kilku zasadach. Jedną z najważniejszych jest dobór proszku do prania odpowiedniego do pranych tkanin. Jeśli zamierzamy prać odzież kolorową, należy zastosować proszek do prania kolorów. Z kolei dla ubrań biały stosować proszek do prania tkanin białych. Należy również pamiętać o odmierzeniu odpowiedniej ilości proszku do prania Vizir. Zbyt mała ilość sprawi, że plamy zostaną. Z kolei zbyt duża może doprowadzić do powstawania osadów na ubraniach.

Proszki do prania w naszej ofercie

W naszym sklepie posiadamy wiele proszków do prania Vizir, Clovin oraz innych producentów. Oferujemy proszki do prania w małych opakowaniach do 1 kg. Dostępne są również duże opakowania nawet do 15 kg. Każdy z nich charakteryzuje się dużą skutecznością w usuwaniu plam. Jednocześnie zachowuje kolory i rozmiarów pranych ubrań. Oferujemy również proszki do prania kolorów, białego, jak i uniwersalne. Zapewniamy, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą produkt dla siebie.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów